Zavřít
Zavřít

Nestačíte na data? Pomůžeme Vám.

Dostaneme z Vašich dat informace, které vám pomůžou dělat lepší rozhodnutí.

Jsme DataFriends s.r.o. a pomáháme zákazníkům maximálně vytěžit jejich data. Jsme partneři TIBCO Sotware Inc. a disponujeme know-how spojené s implementací TIBCO i dalších nástrojů do specifických odvětví podnikání.

TIBCO Software Inc. je americká společnost poskytující firmám integraci, analýzu a zpracování dat pro použití on-premise nebo v prostředí cloud computingu. Nabízí software spravující informace a podporující rozhodování a optimalizace procesů a pro více než 10 000 zákazníků. Klienti zahrnují společnosti AirFrance, KLM, Citi, Conway, ING, Marks a Spencer, Nielsen, Shell, University of Chicago Medicine, Western Union. Společnost je novým vlastníkem nástroje Statistica, společnosti StatSoft (www.statsoft.cz)

Nástroj TIBCO Statistica je pro nás klíčový. Vnímáme jeho přidanou hodnotu u zákazníků a využíváme jeho obřího rozsahu funkcí. Věnovali jsme mu web Statistica.pro

 

Využijte našich zkušeností a obraťte se na naše odborníky. Poptejte konkrétní systém, který by Vaše požadavky vyřešil nebo se přihlašte na některý z našich kurzů, který se pokročilým vyhodnocením dat zabývá.

Poptávkový formulář

Napište nám

Sídlo společnosti:
DataFriends, s.r.o.
Tylova 473/27
Plzeň 3
IČ: 05689651
DIČ: CZ05689651

Kanceláře:
DataFriends s.r.o.
Lazarská 11/6
120 00 Praha 2

Kurzy a semináře se konají na adrese:
DataFriends s.r.o.
Lazarská 11/6
120 00 Praha 2
Zapsána u Krajského soudu v Plzni, oddíl C, složka 33739

Newsletter